تصور کنید که من عضو گروه های بی شماری برای بزرگسالی بزرگسالان در فیس بوک هستم و مرتباً برچسب زدن در توییتر و اینستاگرام را می زنم ، و سؤالاتی که می بینم از هر روز تنها می پرسند "چیست؟ بهتر است از قلم و مداد رنگی استفاده کنید؟ " و "بهترین مواد در بودجه چیست؟" این تقریباً همیشه از رنگ شناسان مبتدی آغاز می شود و جواب ها هر زمان متفاوت است زیرا البته همه عقیده متفاوتی دارند. در این پست امیدوارم که از دیدگاه کسی که خیلی چیزها را امتحان کرده و آزمایش کرده باشد ، به هر چیزی که دنیای رنگ آمیزی ارائه کرده است پاسخ دهم!

اولا ، من با یک واژه نامه اصطلاحات انواع قلم و مداد شروع می کنم.

دستگاه های پر کننده - قلم های بسیار ریز ، معمولاً 0.3-0.4 میلی متر. برای فضاهای بسیار کوچک استفاده می شود. مارک های معروف: Staedtler Triplus، Stabilo.

قلم های ضد آب- این جوهر مداد رنگی پلی کروم فابر کاستل در بیشتر مقالات خونریزی نمی کند و برای کتاب های دو طرفه ایده آل است (همیشه در درجه اول بررسی کنید زیرا کیفیت کاغذ متفاوت است). جوهر مخلوط نمی شود و به نظر می رسد پوسته پوسته باشد. قلم های ضد آب ارزان تر از سایر جوهرها هستند. مارک های معروف: مداد رنگی پلی کروم فابر کاستل ، Tombow، Crayola Supertips.

نشانگرهای الکل- این جوهر به واسطه بیشتر مقالات خونریزی می کند اما قابلیت ترکیب و دامنه رنگی بسیار خوبی دارد. صنعتگران از این نوع قلم ها استفاده می کنند که رنگ یکنواختی به خود می دهد و خط نمی دهد. مارک های معروف: طیف نویر ، پرومکرر ، کپی ، لمسی ، آفتاب پرست مداد رنگی پلی کروم فابر کاستل

قیمت مداد رنگی پلی کروم ۶۰ رنگ

مدادهای مبتنی بر موم- یک هسته موم در مدادهای رنگی بسیار رایج است. آنها اغلب ارزان تر هستند و می توانند به مرور زمان شکوفه مومی ایجاد کنند (یک فیلم شیر). با این حال ، آنها عمدتا نرم ، غنی از رنگدانه هستند و به خوبی مخلوط می شوند. مارک های معروف: مداد رنگی پلی کروم فابر کاستل ،

مدادهای آبرنگ - برای ایجاد یک اثر آبرنگ ، می توانید به این مدادها اضافه کنید ، یا با استفاده از یک برس یا آب قلم پر از آب یا با فرو بردن مداد مستقیماً درون آب. مارک های معروف: Derwent Inktense (این در واقع یک مداد جوهر است) ، فابر کاستل آلبرشت دورور ، استیدلر کارات آکوارل.

قلم ژل- جوهر ژل. ضخیم روی کاغذ می گذارد و باید خشک شود تا در غیر این صورت لکه دار شدن حاصل شود. انواع مختلفی از جوهر های ژل وجود دارد و آنها به طور گسترده ای در دسترس هستند. مارک های معروف: مداد رنگی پلی کروم فابر کاستل ، Sakura Gelly Roll.

پاستل گچ - اینها چیزی است که بیشتر مردم برای ایجاد آن زمینه های لطیف و لطیف دوست داشتنی استفاده می کنند. با پاستیل های روغنی که همان تأثیر را ندارند ، اشتباه گرفته نشوید. مارک های معروف: Inscrib، PanPastel.

قیمت مداد رنگی پلی کروم ۳۶ رنگ

Open Stock- این به معنای خرید مدادهای منفرد به صورت جداگانه و نه به صورت مجموعه است. من اغلب توصیه می کنم قبل از خرید یک مجموعه ، به خصوص با مدادهای گرانقیمت مانند مداد رنگی پلی کروم فابر کاستل ، چند سهام باز را امتحان کنید ، فقط قبل از اینکه پول زیادی را بیرون بیاورید ، اطمینان حاصل کنید که با آنها کار می کنید.

اکنون محصولات را به ترتیب هزینه و کیفیت لیست می کنم. ممکن است بتوانید مدادها و قلم های ارزانتری را در آنجا پیدا کنید ، اما من محصولاتی را انتخاب کرده ام که کیفیتشان را با قیمت پایین ارائه می دهند ، نه اینکه صادقانه باشم. هر محصولی که نمایش می دهم دارای یک تصویر همراه است که من با استفاده از آنها رنگ آمیزی کرده ام ، بنابراین می توانید نحوه عملکرد آنها را روی کاغذ مشاهده کنید